Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir’de dar gelirlilere ucuz konut müjdesi

AK Parti Büyükşehir Belediye Bakan adayı Nihat Zeybekci, İzmir’deki dar gelirlilere ucuz konut müjdesi geldi. İşte tüm detaylar…

AK Parti Büyükşehir Belediye Bakan adayı Nihat Zeybekci, kentsel dönüşümden altyapıya, ulaşımdan trafik problemlerine kadar birçok alanda İzmir’de gerçekleştireceği projeleri anlattı. Nihat Zeybekci, İzmir’de 30’un üzerinde köprülü geçit ve battı-çıktıyla, raylı sistemlere yapılacak eklemelerle, toplu ulaşımdaki projelerle, yeni kavşak ve yeni alternatif yol düzenlemelerimizle İzmir trafiğini bir yıl içinde hissedilebilir şekilde rahatlatacaklarını ifade etti.

Kentsel dönüşüm konusunda da açıklamalarda bulunan Nihat Zeybekci, birinci kuralın vatandaşın mutlu olacağı, razı olacağı bir çözümü hedeflemek olduğunu söyledi ve ekledi: “Vatandaşımızın kabul etmeyeceği formülü onlara götürmeyeceğiz. Yerinde dönüşüm sağlayacağız. Bir başka projemiz de kent merkezinde çarpık yapılaşmayla yoğun bir baskı haline gelen konut talebine ilişkin olacak. Dar gelirli vatandaşlarımızı gözeteceğiz. Yeni projelerimizle konut edinmelerini sağlayacağız.”

İzmir’deki mimariyi de muhteşem hale getireceklerini söyleyen Zeybekci; “31 Aralık 2019 tarihinde; İzmir'e 9 aydan beri gelmeyenlere ‘acaba yanlış yere mi geldik. İzmir ne kadar güzel olmuş’ dedirteceğiz. Üç güzergahtaki giriş ve çıkışlardan ayrıca Körfez tarafındaki girişten görülen bölgeleri mimari ve estetik anlamda muhteşem hale getireceğiz. İlk temasımız, ilk estetik çalışmalarımız oralarda olacak. Oraları rengarenk yapacağız” şeklinde konuştu.