Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir’de nitelikli konut ihtiyacı devam ediyor

İzmir, potansiyeli ve yatırım olanaklarıyla özellikle İstanbul ve Ankara gibi metropollerin ilgisini çekiyor. Kentin, nitelikli konut ihtiyacı devam ediyor.

İzmir, potansiyeli ve yatırım fırsatları ile özellikle İstanbul ve Ankara gibi metropollerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; Enes Duru Mimarlık Kurucusu Enes Duru, Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir’in nitelikli göç aldığını ifade etti.

İZMİR YATIRIMA AÇIK BİR KENT

Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük metropol kentlerden İzmir’e bir göçün söz konusu olduğunu vurgulayan Enes Duru; “Bu ihtiyaca cevap vermek için de projelerin daha nitelikli olarak tasarlanması gerekiyor” dedi. İnsanların artık daha merkezi ve kullanışlı evlerde yaşamak istediğine dikkat çeken Duru; “Kent merkezinde ise arsa problemi devam ettiği sürece düşük metrekareli evlerde yaşam daha çok tercih ediliyor” şeklinde konuştu.

İzmir’in yatırıma açık ve mimari anlamda da potansiyeli büyük bir kent olduğunu vurgulayan Enes Duru; “Kentsel dönüşümün de iyi analiz edilip planlanması gerekiyor” diye konuştu.