Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir’de spor temalı proje: Sporsuite

Her katında ayrı bir spor dalına yer verilecek şekilde tasarlanan Sporsuite projesi İzmir’de Boztemir İnşaat tarafından yükseliyor.

İzmir’de 47 konuttan meydana gele projenin spor teması dikkat çekiyor. Projenin her bir katında ayrı bir spor dalına yer veriliyor. 1+1, 2+1 ve 2+1 dubleks tipinde daire tiplerine yer verilen projede daire büyüklükleri ise 53.5-232 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

Sporsuite projesinde fiyatlar 250 bin TL ile 725 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Sporsuite projesi banka kredisi kullanarak konut alımına uygun. 450 metrekare alan üzerinde inşa edilen projede 37 bağımsız birim yer alıyor.

Projede bulunan katların her birinin bir spor dalını temsil edecek şekilde tasarlanması Sportsuite projesini diğerlerinden farklı kılıyor. Birçok branşın uyarlanacağı katların spor temalı olması alıcının yoğun igi göstermesini sağlıyor.

Sportsuite projesinde jakuzi, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness salonu ve tuz odası mevcut.

Tamamlandıktan sonra yüzde 20 oranında prim sağlaması beklenen projenin anahtar teslimleri 2018 yılının Ekim ayında yapılacak. Projede kira gelirlerinin ise en az bin 200 TL’den start vereceği öngörülüyor.

Ekim 2018'de teslim edilmesi planlanan Sportsuite projesinin tamamlanlanmasının ardından alıcısına yüzde 20 oranında prim sağlaması öngörülüyor. Projede konutların kira getirileri ise 1.200 TL'den başlaması bekleniyor.