Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmir'in yeni gözdesi Modda Bulvar'da fiyatlar 195 bin TL'den başlıyor

Ontan İnşaat tarafından Bornova’da hayata geçirilen Modda Bulvar’da fiyatlar 195 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise 2019’da gerçekleştirilecek.

İzmir’in en gözde lokasyonlarından Bornova’da konumlandırılan Ontan İnşaat projesi Modda Bulvar gerekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtıldı.

Ontan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öktem, toplum için yararlı projeler yapmayı misyon edindiklerini belirtti, “2018 için, hazırlanmakta olduğumuz üç projemiz var. İkisi Çınarlı bölgesinde, bir diğeri bornova’da (Ofis Park Projesi)” dedi.

‘Modda’nın kırmızısı’

Gayrimenkul markaları Modda hakkında bilgi veren Öktem, “İlk 2013 yılında klasik rengimiz kırmızı ile Mavişehir’deki projemizde ilk defa Modda markamızı lanse ettik. Modda; yenilikçi, dinamik, sosyal, rasyonel çözümlere sahip yeni gayrimenkul markası olarak çıktı. Böylece Modda’nın kırmızısı doğmuş oldu” diye konuştu. Öktem, gayrimenkul markalarını farklı branşlarda kategorize ettiklerini ve bunları mavi, yeşil, gri, beyaz renkler ile tanımladıklarını söyledi. Projenin yapılacağı arazinin sahipleri Yasin Kılıç ve Ali İhsan Kılıç da, Ontan İnşaat’a güvendiklerini, Modda Bulvar’la bölgenin daha da kalkınacağını ifade etti.

Projede 1050 adet konut var

5 bloktan oluşan, 1+1’den 4+ 1’e farklı tip daire seçeneklerinin yer aldığı 1050 konutluk projenin ilk etabı 2019’da teslim edilecek. Projede teras, bahçe ve deniz manzarası seçenekleri var. 195 bin liradan başlayan fiyatlar ise yatırım ve oturma amaçlı ev almak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

‘Her yere yakınız’

Ontan İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Güzel, Modda Bulvar Projesi’nin en değerli özelliğinin ‘lokasyonu’ olduğunu söyledi. Güzel, projenin şehir içi ve şehirler arası yolların kesişme noktasında bulunduğunu söyledi, “Yapılacak metro hattı önünden geçecek. Ege Üniversitesi birkaç dakika uzaklıkta, Point AVM’ye de yürüyüş mesafesindeyiz” diye konuştu.