Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nün gişeleri tamamlandı

İzmir ile İstanbul arasını 3,5 saate indirmesi planlanan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi kapsamında inşa edilen İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nde çalışmalar sürüyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en önemli ayağı olan İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nün hizmete açılmasına az bir süre kala çalışmalara hız verildi. Körfez geçişini 6 dakika gibi kısa bir süreye indirecek olan köprünün gişelerini, Türkiye'nin önde gelen savunma sanayisi şirketlerinden ASELSAN kurdu.

Savunma teknolojilerinde Türkiye'nin en başarılı şirketlerinden biri olan ASELSAN, askeri projelerde elde ettiği tecrübeyi, kamu kurum ve kuruluşlarının elektronik sistem ihtiyaçları için kullanmaya başladı. Bu kapsamda, dünyanın en büyük asma köprülerinden biri olan İzmir Körfez Geçişi Köprüsü'ne de imzasını atan şirket, Türkiye'nin en büyük gişelerinden birini hayata geçirmiş oldu.

Toplamda 20 gişenin hizmet vereceği gişe alanı için OGS, HGS, kredi kartı ve nakit ödemelerin tamamını kabul eden bir Entegre Geçiş Sistemi geliştiren ASELSAN, sistemin otomatik plaka tanıma özelliğini kullanarak köprüden geçen araçları da kontrol altında tutabilecek.