Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nün gişeleri tamamlandı

İzmir ile İstanbul arasını 3,5 saate indirmesi planlanan Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi kapsamında inşa edilen İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nde çalışmalar sürüyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Projesi'nin en önemli ayağı olan İzmit Körfez Geçişi Köprüsü'nün hizmete açılmasına az bir süre kala çalışmalara hız verildi. Körfez geçişini 6 dakika gibi kısa bir süreye indirecek olan köprünün gişelerini, Türkiye'nin önde gelen savunma sanayisi şirketlerinden ASELSAN kurdu.

Savunma teknolojilerinde Türkiye'nin en başarılı şirketlerinden biri olan ASELSAN, askeri projelerde elde ettiği tecrübeyi, kamu kurum ve kuruluşlarının elektronik sistem ihtiyaçları için kullanmaya başladı. Bu kapsamda, dünyanın en büyük asma köprülerinden biri olan İzmir Körfez Geçişi Köprüsü'ne de imzasını atan şirket, Türkiye'nin en büyük gişelerinden birini hayata geçirmiş oldu.

Toplamda 20 gişenin hizmet vereceği gişe alanı için OGS, HGS, kredi kartı ve nakit ödemelerin tamamını kabul eden bir Entegre Geçiş Sistemi geliştiren ASELSAN, sistemin otomatik plaka tanıma özelliğini kullanarak köprüden geçen araçları da kontrol altında tutabilecek.