Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Jardin Eden Çeşme 2. Etap için ön talep toplanıyor

Pana Yapı'nın Çeşme'de hayata geçirdiği Jardin Eden projesinin 2'nci etabında yer alan konutlar için ön talep toplam çalışmalarına başlandı.

Çeşme'nin en büyük arazisinde 124 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselen Jardin Eden projesinin 44 villadan oluşan ilk etabında teslimlere 6 ay kaldı. Toplamda 118 villa ve 6 konakta 60 rezidans daireden oluşan projenin 2. etabı için ise çalışmalara başlandı. Yılın 12 ayı boyunca mavi ve yeşilin içinde bir yaşam vadeden projede villalar 3+1, 4+1, 6+2 tiplerinde, rezidans daireler ise 1+1 ve 2+1 tiplerinde tasarlandı. Kendine ait özel plajı, özel havuzları ve bahçeleri bulunan projede fiyatlar 1 milyon 822 bin TL’den başlıyor.

Çeşme'nin en büyük A+ villa projesi

Her villaya ait, yardımcıların konaklaması için bahçede özel olarak ayrılmış iki kişilik süit müştemilatın da bulunduğu Jardin Eden projesi, Güney Fransa ve Ege mimarisinden esinlenerek ve harmanlayarak hayata geçiriliyor. 150 milyon TL’nin üzerindeki yatırımla Çeşme’nin en büyük A+ villa projesi olarak inşa edilen Jardin Eden'in sosyal olanakları arasında çocuk havuzları, fitness, sauna, hamam ve marina bulunuyor.

Lokasyonuyla fark yaratıyor

Özellikle iş adamları, üst düzey yöneticiler, sporcu ve sanatçılar tarafından yoğun ilgi gören Jardin Eden’de; Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze de 6 kilometre mesafede konumlandırılıyor. Alaçatı’ya yapılması planlanan havalimanının, bölgenin ve projenin değerini daha yukarılara taşıması bekleniyor.