Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Jardin Eden Çeşme'de son 10 villa

Pana Yapı tarafından Çeşme'de konumlandırılan Jardin Eden projesinde son 10 villanın satışı devam ediyor. Projede fiyatlar 1 milyon 652 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Pana Yapı'nın Türkiye'nin cennet bölgelerinden Çeşme'de hayata geçirdiği Jardin Eden Çeşme projesinin ilk etabında 44 villa ve 3 konak yer alıyor. Son 10 villanın satışlarına devam edilen projenin 2017 Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. Projede yer alan konutların fiyatları 1 milyon 652 bin TL ve 2 milyon 148 bin TL arasında değişiyor.

Kendine özel plajı buluyor

Jardin Eden; deniz manzarasına hakim konumu, meydanları, kemerleri, otoparkları, müştemilatları ve geniş bahçeler içine konumlanmış her biri en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan villaları iledikkat çeken projede bir de özel plaj yer alıyor. Projede, her villaya ait, yardımcının konaklaması için özel olarak ayrılmış müştemilat evi de bulunuyor. Güney Fransa ve Ege mimarisinden esinlenilerek ve harmanlanarak hayata geçirilen Jardin Eden, toplam 124 bin metrekare alanla Çeşme’nin en büyük projesi olma özelliği taşıyor. Farklı tipte 118 villa ve toplam 6 ayrı konakta 60 rezidanstan oluşan Jardin Eden, her villanın ve her sokağın denize baktığı, sosyal olanakları arasında her villaya özel havuzların yanı sıra, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın da bulunduğu çok özellikli bir proje olarak fark yaratıyor. Projenin tercih edilme sebeplerinden birisi de, bölgenin en büyük marinası olacak Şifne Marina’ya yakın mesafede olması.

Kampanya 15 Ekim'e kadar devam edecek

Pana Yapı, GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) tarafından başlatılan “Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye” kampanyasında 4 proje ile yer alıyor. Jardin Eden projesini 15 Ekim’e kadar 10 yıl vadeli ve aylık yüzde 0,70’lik kredi faizi ile tüketiciye sunan Pana Yapı, kentsel dönüşüm projesinin yürütüldüğü Fikirtepe’de en fazla proje gerçekleştiren firma olmasıyla dikkat çekiyor. Pana Yapı, bu yıl Aralık ayında bölgedeki Brooklyn Park projesindeki konutların teslimine hazırlanıyor.