Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Jardin Eden Çeşme'nin yüzde 30'u ön talep döneminde satıldı

İstanbul'da kentsel dönüşüm projeleri üreten Pana Yapı'nın yeni durağı Çeşme oldu. Şirketin yeni projesi Jardin Eden Çeşme basına tanıtıldı.

Pana Yapı tarafından Çeşme'de yükselen Jardin Eden Çeşme projesinde resmi satışlar bugün Pana Holding CEO’su Kürşat Ufuk, Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz ve holding yöneticilerinin ev sahipliğinde Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilen lansmanın ardından başladı.

Lansman öncesi dönemde yüzde 30'unun satışları tamamlanan Jardin Eden Çeşme'de 118 villa ve 6 ayrı konakta 60 adet rezidans yer alıyor. Toplam 124 bin metrekare alan üzerinde Çeşme'nin en büyük projesi olarak yükselen Jardin Eden Çeşme'de 3+1, 4+1 ve 6+2 tipinde konutlar yer alıyor.

Alaçatı merkeze 6 kilometre mesafede bulunan Jardin Eden Çeşme, 150 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor. Her villanın denize baktığı ve kendine ait plajı olan projenin sosyal olanakları arasında özel havuzlar, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın yanı sıra; akıllı ev sistemi, yerden ısıtma sistemi, arıtma su sistemi, usb prizler, güvenlik hizmetleri dahilinde 24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri bulunuyor.

İlk teslimler 19 Mayıs 2017'de yapılacak

Daire fiyatlarının 1 milyon 400 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değiştiği Jardin Eden Çeşme'de projeyle ilgili bilgiler veren Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, "Çeşme; tarihi, kültürü, mimarisi doğal güzellikleri, dünyaca ünlü destinasyonlarla yarışan, zengin mutfağı ile dünyada kendinden övgüyle söz ettiren bir ilçemiz. Tüm dünyanın hayran olduğu lokasyonlardan biri olan Çeşme’de hayranlık uyandıracak bir projeyi hayata geçiriyoruz. İsmini de, adeta cennetten bir köşe olan Çeşme’yi yansıtması için Jardin Eden, yani 'Cennet Bahçesi' koyduk" dedi.

Şaşmaz, "Projemiz, Jardin Eden’in tümü ile deniz manzarasına hakim bir konumda tasarlanarak; ferah meydanları, lavanta çiçekleri arasındaki keyifli yürüyüş yolları, ıhlamur kokuları arasındaki bisiklet parkurları, küp taşlı yolları, taş duvarları, kemerleri, seyir terasları, huzur vadeden kameriyeleri, zeytin atölyesi ve isteğe bağlı olarak işlenebilen bahçe alanlarıyla Çeşme’yle bütünleşen bir proje olmasını hedefledik" dedi. Şaşmaz, projenin ilk etap teslimlerinin 19 Mayıs 2017'de yapılacağını da sözlerine ekledi.

Toplam 1 milyon metrekarelik inşaat alanı

Jardin Eden Çeşme'nin lansmanında yeni projelerinden de bahseden Şaşmaz, gelecek 5 yılda 5 bin konutu tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Fikirtepe'de Brooklyn Park ve Brooklyn Life projelerinin çalışmalarına devam ettiklerini belirten Şaşmaz, Fikirtepe bölgesinde 3 yeni proje daha hayata geçireceklerini belirtti. Brooklyn Park'da satışların tamamlandığını belirten Mahir Şaşmaz, teslimlere 29 Ekim 2016'da başlayacaklarını belirtti. Brooklyn Life projesinin de çalışmalarının önümüzdeki ay başlayacağını belirten Şaşmaz, Üsküdar ve Bağdat Caddesi'nde de 2 yeni projeye başlayacaklarını söyledi. Mahir Şaşmaz, bu seneki projelerinin toplam alanlarının Jardin Eden Çeşme ile birlikte 1 milyon metrekareye ulaştığını ifade etti. Mahşir Şaşmaz, Çeşme'de yeni projeler için arsa baktıklarını da sözlerine ekledi.