Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Jardin Eden projesi Çeşme’de yükseliyor

Pana Yapı imzasıyla Çeşme’de inşa edilen Jardin Eden, birbirinden farklı 118 villadan meydana geliyor.

Pana Yapı'nın 'cennet bahçesi' ismini verdiği Çeşme ile bütünleşen 'Jardin Eden’ projesi 2. etap satışları başlıyor. Proje; Güney Fransa ile Ege mimarisinin birleşimiyle tasarlanan birbirinden farklı görünümde 118 villadan oluşuyor.

124 bin metrekarelik bir alan üzerinde konumlanan Jardin Eden’de 3+1, 4+1 ve 6+1 tiplerinde 118 villa ile 1+1, 2+1 tiplerinin yer aldığı 6 konak bulunuyor. Müstakil yaşam tarzını yansıtan konseptiyle her villa ve her sokak denize bakıyor.

Jardin Eden’deki sosyal olanaklar

Jardin Eden’in sosyal donatıları arasında, hamam, fitness, sauna, özel havuzlar ve çocuk havuzlarının yanı sıra; akıllı ev sistemi, arıtma su sistemi, ısı pompası ile ısıtma-soğutma, güvenlik hizmetleri dahilinde 24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri de yer alıyor.

Havalimanına yakın yerde kuruluyor

İzmir Adnan Menderes Havalimanına 30 dakika uzaklıkta olan Jardin Eden, Alaçatı’ya yapılması planlanan havalimanına birkaç dakika yakınlıkta olacak.

Bunun yanı sıra ‘Jardin Eden Çeşme’, ayrıca termal özellikleriyle Türkiye’nin ve dünyanın en özel plajlarından biri olan Ilıca Plajı’na da 6 km mesafede bulunuyor.