Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi İstova satışa çıkacak

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi İstova görücüye çıkmak için gün sayıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerinden iş ve yaşam merkezi Kağıthane ilçesinde şu ana kadar hayata kazandırılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan İstova Kağıthane projesi görücüye çıkmak için gün sayıyor.

Gayrimenkul sektörünün en kaliteli isimlerinden bir tanesi olan Yamaç Yapı kalitesiyle hayata kazandırılan Kağıthane ilçesinin en büyük kentsel dönüşüm projesi İstova Kağıthane 18 Nisan 2018 tarihinde düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıkacak.

İstova Kağıthane 18 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek basın tanıtımı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak. Kağıthane ilçesinin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan İstova Kağıthane projesinde yer alan dairelerin resmi satışlarının da düzenlenen basın lansmanı ile birlikte start alması bekleniyor.

18 Nisan 2018 tarihinde Shangri-La Bosphorus’da saat 09.30 – 12.00 arasında düzenlenecek toplantıda anlatılacak projenin tüm detayları kamuoyu ile paylaşılacak.

İstanbul Avrupa Yakasının tarihi ve turistik değerleri ile dikkat çeken ve iş yaşamın yeni merkezi haline gelen ilçesi Kağıthane’de sektörün lider ismi Yamaç Yapı kalitesi ile yükselen İstova Kağıthane’nin lansmanı Yamaç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yamaç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Fiyat listesi, ödeme planları, daire planları, konut sayısı gibi projeye dair her türlü detayın detaylıca anlatılacağı İstova Kağıthane lansmanıyla birlikte projedeki dairelerin satışlarının da resmen başlaması bekleniyor.