Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi İstova satışa çıkacak

Kağıthane’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi İstova görücüye çıkmak için gün sayıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en gözde ilçelerinden iş ve yaşam merkezi Kağıthane ilçesinde şu ana kadar hayata kazandırılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan İstova Kağıthane projesi görücüye çıkmak için gün sayıyor.

Gayrimenkul sektörünün en kaliteli isimlerinden bir tanesi olan Yamaç Yapı kalitesiyle hayata kazandırılan Kağıthane ilçesinin en büyük kentsel dönüşüm projesi İstova Kağıthane 18 Nisan 2018 tarihinde düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıkacak.

İstova Kağıthane 18 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek basın tanıtımı ile sektör temsilcilerine, sektör yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılacak. Kağıthane ilçesinin en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan İstova Kağıthane projesinde yer alan dairelerin resmi satışlarının da düzenlenen basın lansmanı ile birlikte start alması bekleniyor.

18 Nisan 2018 tarihinde Shangri-La Bosphorus’da saat 09.30 – 12.00 arasında düzenlenecek toplantıda anlatılacak projenin tüm detayları kamuoyu ile paylaşılacak.

İstanbul Avrupa Yakasının tarihi ve turistik değerleri ile dikkat çeken ve iş yaşamın yeni merkezi haline gelen ilçesi Kağıthane’de sektörün lider ismi Yamaç Yapı kalitesi ile yükselen İstova Kağıthane’nin lansmanı Yamaç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yamaç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Fiyat listesi, ödeme planları, daire planları, konut sayısı gibi projeye dair her türlü detayın detaylıca anlatılacağı İstova Kağıthane lansmanıyla birlikte projedeki dairelerin satışlarının da resmen başlaması bekleniyor.