Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu TOKİ Evleri bugün ihaleye çıkıyor

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu mevkiinde hayata kazandırılan TOKİ Evleri projesi bugün ihaleye çıkıyor.

Toplam 624 adet konuta yer verilen TOKİ Dulkadiroğlu Evleri’nde bugün ihale zamanı! 650 gün içerisinde tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan projenin ihalesi bugün saat 15.00’da yapılacak.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu TOKİ Evleri projesinde toplam 624 adet konut yer alıyor. Projenin 650 gün içinde tamamlanması ve yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Türkiye’nin en büyük sosyal konut üreticisi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) yurdun dört bir yanında dar ve orta gelirli ailelere yönelik konut projeleri üretilmeye devam ediliyor.

TOKİ tarafından Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’nda hayata kazandırılacak 624 konutlu projede bugün saat 15.00’da ihaleye çıkacak!
Kahramanmaraş Dulkadiroğlu TOKİ Evleri konut projesinin ihaleden çıkan sonucu göre üstlenici firma ile sözleşme imzalanmasının ardından geçen 10 günlük süreçte yer teslimleri yapılmaya başlanacak. Yer teslimlerinden sonra projenin 650 gün sonra kullanıma hazır hale getirilmesi hedefleniyor.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu TOKİ Evleri projesinde toplam 624 adet konutun yanı sıra 1 adet ticaret merkezi ve 1 adet de camiye yer veriliyor. Sadece konut değil sosyal bir yaşam alanı üretilen proje diğer projelerde olduğu gibi modern ve geleneksel mimari özellikleri bir arada kullanılacak.

Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde TOKİ tarafından sektöre kazandırılacak konut projesinde;

  • 624 adet konut,

  • 1 adet ticaret merkezi,

  • 1 adet camii inşaatları ve

  • Altyapı ve çevre düzenlemesi işi bugün gerçekleştirilecek ihalenin ardından başlayacak.