Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kale Ofis'te fiyatlar 489 bin TL'den başlıyor

Kocamanlar Alüminyum imzasıyla Ankara Çankaya'da yükselen Kale Ofis projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 489 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ankara'nın en hızlı gelişen ve değerlenen bölgelerinden Çankaya Çukurambar'da yükselen Kale Ofis projesi tek blok halinde yükseliyor. Toplam 123 adet ofisin yer alacağı Kale Ofis'te teslimlerin Aralık 2018'de başlaması planlanıyor. Ofis büyüklüklerinin 62 metrekare ile 469 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede ofislerin kat yüksekliği ise 4 metre.

Metrekare birim fiyatlarının 7 bin 900 TL ortalamasında olduğu Kale Ofis'ten ofis sahibi olmak isteyenlere vade farksız 18 ay taksit imkanı sunuluyor. Ofis fiyatlarının 489 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösterdiği proje tamamlandığında, yatırımcısına minimum yüzde 40 oranında prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Ankara Ticaret Mahkemesi'ne 1 dakika, metroya 3 dakika, havaalanına ise 30 dakika mesafede inşa edilen Kale Ofis projesinde spor merkezi, kuaför be oto yıkama gibi hizmetler sunuluyor. Kale Ofis'te ayrıca her 30 metrekarelik alana bir araçlık park yerinin ayrılıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.kaleofis.com.tr internet adresinden ya da 0312 285 38 88 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.