Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kampanya ile bugüne kadar 3 bin konut satıldı

Murat Kurum, “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyası ile 3 binin üzerinde konut satışı gerçekleştiğini açıkladı. Kampanya 31 Ekim’e kadar devam edecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Türkiye için Kazanç Vakti” sloganıyla hayata geçirilen konut kampanyası hakkında değerlendirmelerde bulundu. Dünya Gazetesi’nde yer alan habere göre, Murat Kurum bugüne kadar 3 binin üzerinde konut satışının gerçekleştiğini açıkladı.

KAMPANYAYA KATILIM GÜNDEN GÜNE ARTIYOR

Murat Kurum, konut kampanyasına günden güne katılımın arttığını ifade etti. Bu konudaki verilerin tam olarak alınmadığı belirten Kurum, Türkiye’nin her yerinden katılımın gerçekleştiğini söyledi.

Yabancıların mülk edinme değerlerinin düşmesiyle satışların artacağını vurgulayan Murat Kurum, “Zaten kampanya devam ediyor. Hepsi bir arada düşünüldüğünde yıl sonuna kadar ciddi anlamda satışlar olacak” ifadelerini kullandı.

31 EKİM’E KADAR DEVAM EDECEK

Geçtiğimiz haftalarda “Türkiye için Kazanç Vakti” sloganıyla hayata geçirilen konut kampanyası, 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek. Yüzde 10 indirimin yapıldığı kampanya kapsamında 120 aya varan vade ile yüzde 0.98 faiz fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla hazırlanan kampanyada Emlak Konut GYO, İlbank, KİPTAŞ, Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ve İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) üyeleri de yer alıyor.