Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kamu ve özel sektör ortaklığındaki Sancaktepe Şehir Hastanesi ihaleye çıkıyor

İstanbul Anadolu Yakasının Sancaktepe ilçesinde yaşama kazandırılacak Sancaktepe Şehir Hastanesi projesi 4 Temmuz 2018’de ihale çıkacak.

Devlet ve özel sektör iş birliğinde İstanbul Anadolu Yakasının yükselen değeri Sancaktepe’ye kazandırılacak olan Sancaktepe Şehir Hastanesi için 4 Temmuz tarihinde ihale yapılacak.

Kısa süre sonra ihaleye çıkamaya hazırlanan projenin inşaat çalışmalarının başladıktan sonra 3 4 yıl içerisinde bitirilmesi hedefleniyor.
Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel İş birliği Daire Başkanlığı, İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yaşama kazandırılacak olan Sancaktepe Şehir Hastanesi için hazırlıklarını hızlandırdı! Proje 4 Temmuz’da ihaleye çıkıyor.

“Sancaktepe Şehir Hastanesi yapım işleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi” ön yeterlilik ihalesi 4 Temmuz 2018 tarihinde saat 15:00’da idarenin Sağlık Bakanlığı, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Ankara Bilkent’te yapılacak.

Sancaktepe Şehir Hastanesi’nin ihalesini katılım göstermek isteyen vatandaşlar 4 Temmuz 2018 tarihinde saat 15.00’a kadar Sağlık Bakanlığı, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü’ne elden ya da posta ile başvurularını göndermeleri gerekiyor.

Sancaktepe Şehir Hastanesi’nin ön yeterlilik katılımı için ayrıca; şirketin, dönen varlıklar/kısa vadeli borçlar oranının en az 2,00 şeklinde kaydedilmiş olması ve öz kaynaklar/toplam aktif oranının en az 0,30 olması, kısa vadeli banka borçları/öz kaynaklar oranının en çok 0,30 olması gibi gerekliler de dikkate alınıyor. İhalenin ardından hemen inşaat çalışmalarının başlaması hedeflenen projenin 3 4 yıl içerisinde bitirilmesi bekleniyor.

İstanbul Anadolu Yakasının sürekli yenilenen ve gelişen ilçelerinden Sancaktepe’de yaşama geçirilmesi planlanan Şehir Hastanesi projesinde 4 bin 200 adet yatak kapasiteli dev bir sağlık kampüsü şeklinde hizmet verecek. 2 milyon 928 bin 660 metrekare alan üzerinde yükselecek proje Sancaktepe ilçesinin Samandıra bölgesinde inşa edilecek. Proje tamamlandığında hem yurt içinden hem de yurt dışından hastalar için hizmet vermeye başlayacak.