Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kanye West ile Kim Kardashian Miami’deki evlerini satma kararı aldı

Kanye West, eşi Kim Kardashian’a 14 milyon dolara Noel hediyesi olarak aldığı evi satışa çıkardı. Evin güvenlik nedeniyle satıldığı ifade edildi.

Eşi Kim Kardashian’a Noel hediyesi olarak 14 milyon dolara bir daire satın alan ünlü rapçi Kanye West, sadece iki ay sonra evi satmaya karar verdi. Akşam Gazetesi’nde yer alan habere göre, Florida’da milyarderler sitesi olarak bilinen Faena House’ta bulunan evi Kanye West sürpriz hediye olarak almıştı. Ünlü rapçi, Kardashian’a evi önceden görmesine izin vermeyerek Noel’de sürpriz yapmıştı.

Kanye West, Norman Foster imzası taşıyan 18 katlı apartmandaki lüks daireyi güvenlik nedeniyle satışa çıkardı. Ünlü rapçinin Noel sonrası eşine evi gezdirirken basına yansıyan fotoğrafları, evin yakın takipte olduğu ortaya koydu. İkili, kendileri için güvenli bulmadıkları evi satma kararı aldı.

ÇİFT, YENİ EV ARAYIŞINA GİRDİ

Çiftin şimdi tüm aile için daha güvenli olacak, daha tenha bir yerde başka bir ev arayışına girdiği iddia edildi. Dördüncü çocuklarını bekleyen ünlü çift, Los Angeles’taki Hidden Hills bölgesindeki bir evde yaşıyor.