Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kanyon Park'ta sıfır faizle 48 ay vade imkanı sunuluyor

Seha Yapı tarafından Konya'nın Selçuklu ilçesinde yükselen Kanyon Park projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Projede fiyatlar 270 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Konya'nın en değerli yaşam alanlarından Selçuklu Yazır Mahallesi'nde 9 bin 274 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Kanyon Park projesinde toplam 98 daire ve 7 ticari birime yer veriliyor. Alanları 112 metrekare ile 285 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 tipinde konutların bulunduğu projenin teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 270 bin TL'den başlangıç gösterdiği Kanyon Park'tan daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 25 peşinatla 36 ay taksit, yüzde 40 peşinatla ise vade farksız 48 ay taksit imkaın sunuluyor. Tamamlandığında yüksek oranda prim yapacağı öngörülen projede her konutun kendine ait bir deposu da bulunuyor.

Japon Kyoto Parkı'na, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'na ve Konya Havalimanı'na oldukça yakın bir mesafede inşa edilen Kanyon Park projesinin sosyal donatı alanları arasında sauna, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kafe ve market yer alıyor. Kanyon Park projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.sehayapi.com/tr/kanyon_park adresinden ya da 444 73 42 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.