Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Karat 34'te 36 ay sıfır faiz kampanyası Ramazan ayı boyunca devam edecek

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından birinde hayata geçirilen Karat 34 projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projede daire fiyatları 229 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Doğa Şehircilik ve Başyapı İnşaat ortaklığı tarafından İstanbul'un ikinci Levent aksı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan Karat 34 projesinde toplam 470 konut ile 123 adet ofis ve 28 ticari ünite yer alıyor.

Ramazan ayı boyunca devam edecek 36 ay sıfır faiz kampanyasıyla dileyen herkesi Karat 34 projesinden ev sahibi yapacak olan proje 3'ü ofis, 3'ü konut bloğu olmak üzere toplam 6 bloktan oluşuyor. Avrupa yakasının yeni iş ve yaşam merkezi olarak dikkat çeken Basın Ekspres'in en değerli noktalarından birinde bulunan Karat 34'te büyüklükleri 28.5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor.

Atatürk Havalimanı'na 5 dakikalık mesafede yer almasıyla yerli yatırımcının yanı sıra yabancı yatırımcının da ilgisini çeken Karat 34'ün sosyal donatı alanları arasında konferans ve seminer odaları, yüzme havuzu, sauna, hamam, masaj, buhar odaları, soyunma ve duş odaları, özel dekore edilmiş fitness-gym ve kişiye özel antrenman yapmaya olanak sağlayan stüdyolar bulunuyor.