Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Karat Bademli’de teslimler Ağustos 2018’de yapılacak

Kesici İnşaat güvencesiyle Bursa Bademli’de hayata geçirilen Karat Bademli projesinde teslimlerin Ağustos 2018’de yapılması öngörülüyor.

Kesici İnşaat imzasıyla Bursa’nın Bademli bölgesinde konumlandırılan Karat Bademli projesi 4 blok ve 24 daireden meydana geliyor. 7 bin 700 metrekarelik alan üzerinde yükselen Karat Bademli projesinde 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Karat Bademli’de bahçe katı ve ara katlarda 175 metrekarelik 3+1'ler, en üst katlarda ise 321 metrekarelik 4+1 çatı dubleksleri bulunuyor. Karat Bademli projesinde satışlar devam ediyor.

Karat Bademli fiyat listesi

“Bursa'nın pırlantası” sloganı ile inşa edilen Karat Bademli’de daire fiyatları 800 bin TL’den başlayarak 1 milyon 200 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Akıllı daire ve ev sistemlerine yer verilen projede teslimlerin Ağustos 2018’de yapılması planlanıyor.

Yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılan Karat Bademli’de açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, 7/24 güvenlik hizmeti, güneşlenme terası, kapalı otopar gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor. Karat Bademli’de kira fiyatlarının 2 bin TL’nin üzerinde olması bekleniyor.