Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kardelen Prestij Evleri’nde 599 bin TL’ye 4+1 konut

Ankara Batıkent’te hayata geçirilen Kardelen Prestij Evleri’nde daire fiyatları 599 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Mayıs 2019’da gerçekleşecek.

EMR İnşaat tarafından hayata geçirilen Kardelen Prestij Evleri projesi, Ankara Batıkent’te yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Mayıs 2019’da yapılacağı Kardelen Prestij Evleri’nde fiyatlar ise 599 bin TL’den başlıyor.

63 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

7 bin 335 metrekare üzerinde yükselen Kardelen Prestij Evleri; 4+1 ve 6+2 dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 63 adet konuttan meydana geliyor. Kardelen Prestij Evleri’ndeki daireler 180 metrekare ile 360 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

KARDELEN PRESTİJ EVLERİ FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Kardelen Prestij Evleri’ndeki 4+1 daireler 599 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Kardelen Prestij Evleri’nde daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 0.98 faizle konut kredisi imkanı sunuluyor.

Kardelen Prestij Evleri’ndeki konutların yeni sahiplerine teslim tarihi ise Mayıs 2019 olarak planlandı.

MİNİ HAYVANAT BAHÇESİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

İki bloktan meydana gelen Kardelen Prestij Evleri’nde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, basketbol sahası ve mini hayvanat bahçesi gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor. Projedeki daireler ise çelik kapı, üçlü ankastre seti, antrede gömme vestiyer, ebeveyn banyo ve giyinme odası gibi özelliklerle yeni sahiplerine teslim ediliyor.