Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Karşıyaka Rezidans'ta 0,82 faiz oranıyla 20 yıl vade imkanı

Eviya Gayrimenkul imzasıyla Halkalı'da yükselen Ege Yakası projesinin son etabı olan Karşıyaka Rezidans'ta 0,82 faiz oranıyla 20 yıl vade imkanı sunuluyor.

Eviya Gayrimenkul'ün hemen teslim satışlarına devam ettiği Karşıyaka Rezidans'ta toplam 176 daireye yer veriliyor. 18 katlı tek bloktan meydana gelen projede alanları 47 metrekare ile 129 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler yer alıyor.

Halkalı'nın gelişmeye devam eden bölgelerinden Atakent'te inşa edilen projeden daire sahibi olmak isteyenlere, 31 Mart'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinat ve 0,82 faiz oranıyla 240 ay, 0,45 faiz oranıyla ise 120 ay vade imkanı sunuluyor. Ayrıca TÜFE'li ödeme planıyla projeden konut satın alacaklara 100 ay banka kredisiz ödeme yapma imkanı sağlanıyor.

Satışa çıktığı andan itibaren yatıırmcının büyük ilgisiyle karşılaşan projede sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Konutların yanı sıra 9 mağazalık Ege Çarşı bölümünün de yer aldığı projede sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, Türk hamamı, sauna, kapalı otopark ve peyzaj alanları bulunuyor.