Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kartal Wings'te 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor

Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı'nın Anadolu yakasının en hızlı değerlenen lokasyonlarından Kartal'da hayata geçirdikleri Kartal Wings projesinde yeni bir kampanya başladı.

Yerli ve yabancı yatırımcının göz bebeği Kartal'da yükselen Kartal Wings; özgün mimarisi, geniş daireleri, merkezi konumu, ulaşım ağlarına yakınlığı, sosyal donatıları ve 8 bin 500 metrekarelik peyzaj alanıyla aileler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Yatırımcısına karlı bir yatırımın yanı sıra yüksek standartlarda bir yaşam vadeden Kartal Wings’te yaşamak isteyenlere ve yatırımcılara farklı bir ödeme modeliyle kolaylık sağlanıyor.

Amad Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Oğuzhan Olaş, konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir ödeme planı hazırladıklarını kaydederek, kişilerin ödeme gücüne göre ödemeyi ikiye bölerek yarısını ilk 24 ayda taksitlendirip, geri kalan yarısını ise 24 ayın sonunda banka kredisine başvurarak kredi yükünü hafiflettiklerini belirtiyor. Projenin iki yıl içinde tamamlanacağını söyleyen Olaş, böylelikle firma bünyesinde yapılan 24 aylık taksitlendirmenin ardından konutların tamamlanarak sahiplerine teslim edileceğini, geriye kalan ödemenin ise bu tarihten sonra banka kredisiyle yapılabileceğini kaydediyor. Geliştirdikleri ödeme planıyla yüksek kredi faizi yükünü azalttıklarını ifade eden Olaş, dileyenlerin ise iki yılın ardından sahip oldukları konutu kiraya vererek banka kredisini kolaylıkla ödeyebileceğini belirtiyor. Amad Gayrimenkul’un finansal gücüne güvenerek bu modeli geliştirdiklerini ifade eden Olaş, konuta erişimi kolaylaştıran bu ödeme planıyla geniş kesimlerin Kartal Wings gibi özel bir projeden konut sahibi olabileceğini vurguluyor.

Tamamlandığında minimum yüzde 30 prim yapacak

Kartal Wings’in sunduğu imkanlar göz önüne alındığında fiyat avantajı da sağladıklarını kaydeden Olaş, dairelerin metrekare fiyat aralığının 4 bin 500 ile 5 bin 500 TL arasında değiştiğini söylüyor. Olaş, 2019 yılında tamamlayacakları projenin en az yüzde 30 oranında değer kazanacağının altını çiziyor.