Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kartal Wings’te teslimler Haziran 2019’da yapılacak

Umran Yapı ve Amad Gayrimenkul Ortaklığı’nda Anadolu Yakası’nın Kartal bölgesinde hayata geçirilen Kartal Wings projesinde teslimler Haziran 2019’da yapılacak.

Umran Yapı ve Suudi Arabistan kökenli Amad Gayrimenkul Ortaklığı tarafından İstanbul Kartal’da yükselen Kartal Wings projesi 3 blokta 278 konut ve 9 ticari birimden meydana geliyor.

Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim konumda kurulan Kartal Wings’te 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 loft daire seçenekleri sunuluyor.

Kartal Wings güncel fiyat listesi

Teslimlerin Haziran 2019 yılında yapılması planlanan Kartal Wings projesinde daire fiyatları 384 bin TL + KDV'den başlangıç gösteriliyor.

Kartal Wings projesinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, Fin hamamı, çocuk havuzu, fitness center, çok amaçlı spor sahaları, seyir terasları, otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Kartal Wings; sahil yoluna 3 dakika, E-5 ve yakında hizmete girecek olan Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattına 6-7 dakika, Pendik Marina’ya 6 kilometre, hızlı trene 1,6 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 17 kilometre mesafede konumlandırılıyor.