Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’ düzenlendi

‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’nin ikincisi, Kale Grubu şirketlerinden Bodur Gayrimenkul ‘Altın Sponsorluğu’nda düzenlendi.

‘Dönüşümde Kartal Modeli’ ile Türkiye’nin en kapsamlı dönüşüm çalışmalarına imza atan Kartal Belediyesi, “2. Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım” zirvesini, 10 Mayıs’ta Dragos Arkeolojik Kazı Alanı’nda düzenledi. İlki büyük ilgi gören, bu yıl ‘Daire Kartal’ projesine imza atan Bodur Gayrimenkul’ün ‘Altın Sponsorluğu’nda gerçekleşen zirvede, gayrimenkul geliştiricileri ve yöneticileri ile yatırımcı ve uzmanları aynı çatı altında buluştu.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Vahap Munyar, Metin Uca ve Servet Yıldırım’ın moderatörlüğünü yaptığı zirvede; Araştırmacı-Yazar Sunay Akın, gayrimenkul dünyasında önemli projelere imza atan geliştiriciler ve yöneticiler konuşmacı olarak katıldı. Zirvede, Kartal’ın tarihi ve kültürü, demografik yapısı, ilçede ev sahibi olmak isteyenlerin kriterleri ve neden Kartal’ı tercih ettikleri de konuşuldu.

“Kentsel dönüşümde örnek projeleriyle öne çıkan Kartal’a güveniyoruz” diyen Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, “60 yıllık birikimiyle yapı sektörüne öncülük eden Kale Grubu, gayrimenkul sektörüne, Kartal’da hayata geçirdiği ‘Daire Kartal’ projesiyle giriş yaptı. Bodur Gayrimenkul olarak, Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da proje geliştirdiğimiz için ne kadar doğru bir adım attığımızı görüyoruz. Kartal’a değer katan ve bölgenin gelişmesine katkı sağlayan bu zirvede payımız olmasından da ayrı bir mutluluk duyuyoruz” dedi.