Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kartal'ın "Referans" projelerinde satışlara başlandı

Referans markalı ilk projesini Bakırköy'de üreten Kiler GYO, Referans Kartal Kordonboyu ve Referans Kartal Towers projeleriyle Anadolu yakasına adımını attı.

Referans markasını Anadolu yakasının yatırım değeri yüksek bölgelerinden Kartal'a taşıyan Kiler GYO'nun Referans Kartal Kordonboyu ve Referans Kartal Towers projeleri 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü gerçekleştirilen basın toplantısının ardından satışa çıktı.

48 ay sıfır faiz fırsatı

Kartal sahiline yakın konumuyla dikkkat çeken projelerden Referans Kartal Towers, 31 katlı ve 24 katlı 2 blokta toplam 451 konut ve 800 metrekarelik ticari alandan oluşuyor. Lansman dönemine özel uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşullarıyla satışa çıkan projede fiyatlar 260 bin TL'den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinat ödeyerek 48 ay sıfır faiz kampanyasından yararlanabiliyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 normal daireler ile 5+1, 4+1 ve 3+1’den oluşan penthouse daireler de yer alıyor. Projede 1+1 dairelerin büyüklükleri 49 metrekareden başlarken 3+1 dairelerin büyüklükleri 155 ila 172 metrekare arasında değişiyor. Penthouse daireler ise 211 metrekare ile 404 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

1+1 ve 2+1 daireler projenin girişinde yer alan 4 katlı baza bölümünde bulunuyor. Kule bloklarında ise geniş aileler için daha büyük dairelerin yer aldığı Referans Kartal Towers’ta tüm daire tipleri rahat yaşam alanları için tasarlanırken aile öncelikli modern yaşam yatırımcılara sunuluyor.

Özellikle çocuklar için birçok oyun ve eğlence alanının bulunduğu Referans Kartal Towers'ın sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness ve pilates, dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Referans Kartal Towers projesi sahil yoluna, metroya, Marmaray’a ve Adalet Sarayı’na iki dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne üç dakika, Kartal İDO İskelesi’ne dört dakika, Maltepe, Pendik ve Bostancı İDO İskelelerine on yedi dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na ise yirmi yedi dakikada ulaşma imkanı sağlıyor.

300 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Referans Kartal Towers’ta daire teslimleri Mayıs 2018’de yapılacak.

Referans Kartal Kordonboyu'nda fiyatlar 272 bin TL'den başlıyor

Şirketin Kartal'daki ikinci projesi olarak yükselen Referans Kartal Kordonboyu, 100 milyon TL'lik yatırımla hayata geçiriliyor. Yüksek yatırım potansiyeliyle dikkat çeken proje'de 94 konutun yanı sıra 11 adet ticari ünite bulunuyor. 17 katlı tek bloktan oluşan projede büyüklükleri 63 metrekare ile 235 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere dört tip konut seçeneğini sunuluyor.

Daire fiyatlarının lansman dönemine özel olarak 272 bin TL'den başladığı projednin sosyal donatı alanları arasında fitness, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve aktivite alanları ile 500 metrekareden oluşan Zen Bahçesi bulunuyor.