Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kartallife Atalar'da metrekare birim fiyatları 5 bin 265 TL'den başlıyor

STCA Gayrimenkul'ün bölgedeki ikinci projesi olarak yükselen Kartallife Atalar'da yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin 500 TL'den başlıyor.

Çeyrek asırı aşkın bir süredir yapı sektöründe boy gösteren Aslandağ Group iştiraklerinden STCA Gayrimenkul, Kartal'da konumlandırdığı ikinci projesi olan Kartallife Atalar projesini 24 Mayıs 2016 Salı günü düzenlediği lansmanla basın mensuplarına tanıttı.

Özellikle çocuklu ailelerin yoğun ilgi göstermesi beklenen Kartallife Atalar projesi hakkında konuşan STCA Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Aslandağ, “Uzun yıllardır inşaat sektörü için kapı, mutfak ve banyo çözümleri sunuyoruz. Yılların getirmiş olduğu birikimi kendi konut projelerimize yansıtmak istedik. Kartallife Atalar projesi, Kartal’da hayata geçirdiğimiz kentsel dönüşüm projelerimizden bir tanesi.

Sektörün nabzını yakından tutan siz basın mensuplarının da bildiği üzere, Kartal’ın yıldızı her geçen gün biraz daha parlıyor. Kartal’ın Sabiha Gökçen havaalanı, metro, deniz otobüsü gibi tüm ulaşım araçlarına; İzmit Köprüsü, Bağdat Caddesi, E-5, gibi önemli hatlara yakın oluşu, muhteşem Adalar manzarası, geniş ve sessiz sokaklarıyla, Kartal sadece bugünün yıldız ilçesi değil, geleceğin de yıldız ilçesi olacak.

Kartallife Atalar projemizle ada bazlı bir kentsel dönüşüm projesi gerçekleştirdik. Aile yaşamı konseptini baz aldık. Bunun için de projemizde 1+0, 1+1 tipi dairelere yer vermedik. Projemiz 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Projemizi ön plana çıkaran en önemli detay 4 bin metrekarelik proje alanının yüzde 80’ini doğal peyzaj alanı olarak bırakmamız. İstanbul’u her geçen gün beton bir kafese dönüştüren projelere inat, projemizde yeni bir hayata başlayacak ev sahiplerine yeşilin tadını doyasıya çıkarma fırsatı sunuyoruz.” diye konuştu.

Daire fiyatları 450 bin TL'den başlıyor

Toplamda 104 dairenin yer aldığı Kartallife Atalar projesinde 24 adet 2+1 daire, 76 adet 3+1 daire ve 4 adet dubleks yer alıyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin brüt metrekareleri 86 ila 117 metrekare, 3+1 dairelerin brüt metrekareleri 146 ila 169 metrekare ve dubleks dairelerin brüt metrekareleri ise 225 ve 256 metrekare arasında değişiyor. 2017’nin sonunda teslim edilecek projenin metrekare satış fiyatları ise 5.265 TL’den başlıyor.

Kartallife Atalar'da 2+1 daireler 450 bin ila 630 bin TL arasında, 3+1 dairelerin fiyat aralıkları 750 bin ila 975 bin arasında, dubleks dairelerin satış fiyat aralıkları ise 1 milyon 550 bin-1 milyon 720 bin TL arasında değişim gösteriyor. Kartallife Atalar projesi için lansmana özel ödeme koşulları da belirlendi. Projeden ev almak isteyenler yüzde 25 peşinat ödedikten sonra geri kalan tutarı 24 aydan 36 aya kadar vadelerle ödeyebiliyorlar.

Gün ışığını tam alabilen havadar koridorları, eğitim kurumlarına yakın lokasyonu ve farklı mimarisiyle dikkat çeken Kartallife Atalar'ın sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark ve açık otopark, çocuklar için oyun alanları, yılın 12 ayı hem açık hem de kapalı olarak kullanılabilen havuzu, kapalı spor salonu ve çok amaçlı spor sahası ve yürüme parkuru bulunuyor.