Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kartallife Atalar'da son daireler

STCA Gayrimenkul tarafından Kartal'da yükselen Kartallife Atalar projesinde 450 bin TL'den başlıyor. Projede yer alan son 16 dairenin satışı devam ediyor.

İstanbul'un değeri hızla yükselen ilçesi Kartal'ın en değerli yaşam alanlarından Atalar Mahallesi'nde 4 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Kartallife Atalar projesinde toplam 104 daire yer alıyor. 24 adet 2+1 daire, 76 adet 3+1 daire ve 4 adet dubleks dairenin bulunduğu projede konutların büyüklükleri 68 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Son 16 dairenin satışlarına devam edilen Kartallife Atalar projesinde fiyatlar 460 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanından faydalanılabilen projeden vadeyle konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında geliştirilen projede teslimler 2017'nin Aralık ayında gerçekleştirilecek.

Sosyal donatı alanları arasında açık kapalı otopark, çocuklar için oyun alanları, yılın 12 ayı hem açık hem de kapalı olarak kullanılabilen havuz, kapalı spor salonu, çok amaçlı spor sahası ve yürüme parkurunun yer aldığı Kartallife Atalar; metroya 2 kilometre, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2,5 kilometre, sahil yoluna 1 kilometre, MArmaray'a 500 metre, Maltepe Park AVM'ye 4 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 11 kilometre mesafede bulunuyor.

Kartallife atalar projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.kartallife.com.tr adresinden ya da 0 216 561 98 10 numaralı telefondan erişilebiliyor.