Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kasaba'da yeni villalar satışa çıktı

Satışlarına geçtiğimiz yıl Nisan ayında başlanan Kasaba projesinin 3. etabında 5+1 tipinde tasarlanan yeni villalar satışa açıldı.

"Evin kalbini bıraktığın yerdir" sloganıyla yükselen Kasaba projesinde satışlar hızla sürüyor. Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin iştirakleri ve Altınhas Holding A.Ş. ortaklığında kurulan İş Altınhas İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. imzasıyla hayata geçirilen projenin 3. etabında villa ve dairelerden oluşan 8 farklı tipte toplam 156 konut bulunuyor.

Yeni villaların satışlarına başlandı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen MFÖ konserinde satışa açılan C tipi 5+1 villalar büyük ilgi görüyor. Geniş aileler için işlevsel tasarımlı 5+1 villalar, müstakil bahçeleri, havuzları, bol ışık alan yaşam alanları ve her bir metrekaresi ince ince tasarlanmış bölümleriyle göz dolduruyor.

Kasaba'ya ulaşmak artık daha kolay

Çekmeköy'de konumlandırılan Kasaba projesi İstanbul'un mega projelerine olan bağlantısıyla ulaşım derdini ortadan kaldırıyor. Proje, 3 kilometre mesafedeki Reşadiye kavşağı ile Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne, yapımı devam eden bağlantı yolları üzerinden TEM Otoyolu'na ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne doğrudan erişim imkanına sahip oluyor.

Yüzde 80'lik kısmı kısa süre içerisinde satılan Kasaba 3. etabın 2017 yılının ilk aylarında teslim edilmesi planlanıyor.