Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kaşmir Mavi Orkide projesi Aralık 2019’da teslim edilecek

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat tarafından Ankara’nın Eryaman lokasyonunda inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide projesi Aralık 2019’da teslim edilecek.

5 blok, 27 katlı olarak inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide projesinde toplam 525 adet daire yer alıyor. Proje kapsamındaki daireler 4+1 tasarımıyla hayata geçiriliyor.

Ankara'da yükselen Kaşmir Mavi Orkide projesi Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığıyla konumlandırılıyor. Kaşmir Mavi Orkide projesindeki 4+1 daireler 550 bin TL ile 745 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Aralık 2019’da teslim edilecek

Kaşmir Mavi Orkide projesi Şehitler Polisler Parkı, Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Optimum Outlet Shopping Center, Eryaman Anadolu Lisesi, Eryaman metro durağı gibi yerlere oldukça yakın konumda inşa ediliyor.

Kaşmir Mavi Orkide projesinde kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, AVM, fitness salonu, yürüyüş parkuru, tenis kortu gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Kaşmir Mavi Orkide projesinin Aralık 2019’da teslim edileceği açıklandı.