Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kaşmir Mavi Orkide projesi için ön talep toplanıyor

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığının Ankara Eryaman'da inşa ettiği Kaşmir Mavi Orkide projesinde ön talep toplama çalışmaları başladı.

Ankara'da Kaşmir Göl Evleri projesine imza atan Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı; Eryaman'da yeni bir projeye başlıyor. Toplam 5 kuleden meydana gelen projede konutların yanı sıra alışveriş merkezine de yer veriliyor. Tüm dairelerin 4+1 tipinde tasarlandığı Kaşmir Mavi Orkide projesinde teslimlerin Aralık 2019'da başlaması planlanıyor.

Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Kaşmir Mavi Orkide projesinde konut sayısı, daire büyüklükleri ve fiyatların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Nisan ayı içerisinde satışa çıkması planlanan proje; yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

"Kaşmir" markaları projeleriyle, yatırımcılarına premium çizgide bir yaşam vadeden Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı; bölgede Kaşmir Center adında yeni bir projeye daha başlamayı planlıyor.