Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kaşmir Mavi Orkide’nin lansmanı 28 Nisan’da yapılacak

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat tarafından hayata geçirilen Kaşmir Mavi Orkide projesinin lansmanı 28 Nisan 2017’de yapılacak.

Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat işbirliği ile inşa edilen Kaşmir Mavi Orkide projesi 5 kuleden oluşuyor. Proje kapsamındaki daireler 4+1 tipinde dizayn ediliyor ve 27 katlı olarak yükseliyor.

Satışları devam eden Kaşmir Mavi Orkide projesindeki dairelerin fiyatları 550 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiyor. Projenin lansman tarihi 28 Nisan 2017 olup teslimi Aralık 2019’da gerçekleştirilecek.

Kaşmir Mavi Orkide’de satışlar sürüyor

Kaşmir Mavi Orkide projesindeki daireler göl manzarasına sahip. Ayrıca projede kapalı otoparktan AVM’ye kadar birçok hizmet bulunuyor. Kaşmir Mavi Orkide projesinde satışlar devam ediyor.

Göksu Park Camisi'ne komşu konumda yer alan proje, Şehit Hamza Yıldırım Ortaokulu, TOKİ Göksu Ortaokulu, Duatepe Parkı’na yakın mesafede konumlanıyor. Buna ilaveten proje, Göksu Halı Saha Spor Tesisleri, Eryaman Üst Geçidi, Kaşmir Göl Evleri Sitesi'nin bulunduğu konuma da yakın lokasyonda yükseliyor.