Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kaşmir Yonca’da ilk 50 daire 24 Eylül’e kadar özel fiyatlarla satışta

Kaşmir Yapı tarafından Ankara'da hayata geçirilen Kaşmir Yonca projesinde satışa çıkan ilk 50 daire 24 Eylül tarihine kadar özel fiyatlarla sunulacak.

Kaşmir Yapı tarafından Ankara Göksu Gölü yakınında konumlandırılan Kaşmir Yonca projesinde ilk 50 daire 24 Eylül tarihine kadar özel fiyatlarla satışta olacak.

Toplam 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşuyor

Kaşmir Yapı güvencesiyle 468 adet 4+1 ve 5+1 daireden oluşturulan Kaşmir Yonca projesinde ilk 50 daire 16 Eylül’de satışa çıktı. Satışa çıkarışlan daireler 24 Eylül tarihine kadar özel fiyatlarla yatırımcılar ve konut sahibi olmak isteyenlerle buluşturulacak.

Kaşmir Yapı, 17 Eylül'de Kaşmir Yonca projesinin basın lansmanını gerçekleştirdi. Projenin ilk 50 dairesi, 24 Eylül'e kadar özel fiyatlarla satışlarına devam edecek.

Alternatif yaşam imkanlarıyla dikkat çekiyor


4+1 ve 5+1 dairelerden meydana gelen Kaşmir Yonca'da toplam 468 adet daire bulunuyor. Projede güvenlik, kapalı otopark, çocuklara özel oyun alanları, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu da konut sahiplerine sunuluyor. Kaşmir Yonca da ayrıca yürüyüş yolları ve göle yakın konumu ile alternatif yaşam imkanı bulunuyor.

Göksu Gölü ve İstanbul yoluna yakın konumda

Kaşmir Yapı'nın Ankara'da hayata geçirdiği projesi Kaşmir Yonca, Göksu Gölü'ne ve İstanbul Yolu'na yakın lokasyonuyla dikkat çekiyor.