Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Kasr-ı Ala lansman için gün sayıyor

Omran İnşaat’ın yeni projesi İstanbul Anadolu Yakasının gözde lokasyonlarından Çengelköy’de hayata geçiriliyor. Anadolu Yakasında yeni proje, Kasr-ı Ala…

6 bin metrekare alan üzerinde hayata kazandırılan Kasr-ı Ala projesi İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ve tercih edilen lokasyonlarından biri Çengelköy’de sektöre kazandırılıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri sunulan projede tüketicinin her türü ihtiyacına karşılık verebilecek nitelikte tasarımlar sunuluyor. Dubleks daire seçenekleri de bulunan projede her türlü ihtiyaca ve her türlü zevke uyum gösterebilecek alternatifler yer alıyor. Lüks donatılarla hayata geçirilen projede alıcısına konforlu ve prestijli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Omran İnşaat tarafından inşa edilen Kasr-ı Ala projesinde yer alan konutların büyüklükleri ise 80 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Omran İnşaat Kasr-ı Ala projesinde konut fiyatları 1 milyon TL’den başlangıç gösteriyor. Projede metrekare bazında fiyatlar ise 12 bin 500 TL olarak belirlendi.

Yüzdde 50 prim vaat eden proje yatırımcılar için çok büyük fırsatlar sunacak. Ancak sunduğu yaşam konseptiyle de lüks yaşamın kapılarını aralamak isteyen oturumcuyu da cezbedecek. Lüks segmente hitap eden projenin konumu ve imkanları hem alıcının hem de oturumcunun ilgisini çekiyor.

İstanbul Çengelköy lokasyonunda hayata kazandırılacak olan proje 6 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede konutlar aile konseptli olarak tasarlandı. Kalabalık ailelere de hitap edebilen Kasr-ı Ala konut projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri bulunuyor. Ayrıca projede dubleks daireler de yer alıyor.

Kısa süre içinde lansmana çıkması beklenen projede anahtar teslimleri ise Ocak 2020 yılında yapılacak.

Projenin teslimlerinin gerçekleşmesinin ardından yatırımcısına en az yüzde 50 prim kazandırması bekleniyor. Aile konseptli tasarımı ve yüksek yatırım değeri ile Kasr-ı Ala konut projesi lansmana öncesinde hem yatırımcıdan hem oturumcudan tam not almayı başardı bile.

Proje 27 Mart Salı günü sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtılacak.