Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kasr-ı Arven 2'de 2020 teslimli 4+1 daireler 443 bin TL'den başlıyor

Arven Yapı tarafından Kayseri Kocasinan mevkiinde konumlandırılan Kasr-ı Arven 2 projesinde 2020 teslimli daireler 443 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Kayseri’nin çehresinde önemli bir yere sahip olan Arven Yapı kalitesi ve güvencesiyle Kayseri Kocasinan mevkiinde yepyeni bir konut projesi daha yaşama kazandırılıyor. Kasr-ı Arven 2 projesinde konut fiyatları 443 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yer alan konutların tamamı 4+1 tipinde tasarlanmış konutlardan meydana geliyor. Anahtar teslimlerinin ise Eylül 2020 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Tek blokta 14 kat yer alacak şekilde yükselen Kasr-ı Arven 2 konut projesinde topam 56 adet konuta yer verildi. Tamamı 4+1’lerden meydana gelen projedeki dairelerin metrekare büyüklükleri ise 195 metrekare olarak dizayn edildi. Projede her katta 4 adet daireye yer veriliyor.

Arven Yapı kalitesiyle Kayseri Kocasinan’da sektöre kazandırılan Kasr-ı Arven 2 konut projesinde fiyatları 443 bin TL’den başlayıp 543 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Ödeme planlarının belli olduğu projede yüzde 20 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise şirket bünyesinden sağlanan finansman ile 47 ay vade farksız taksit imkanıyla ödenebiliyor.

Kasr-ı Arven 2 konut projesi sosyal olanakları ve merkezi konumu ile dikkat çekmeyi başarıyor. Konut teslimlerinin Eylül 2020 tarihinde yapılması planlanan proje Eski Hal bölgesinde yer alıyor. Çevreyolu KTO ve Sanayi Odasına 2 dakikalık uzaklıkta yer alan proje ayrıca Havalimanına da sadece 8 dakikalık bir mesafede konumlanıyor.

Tüketiciye sadece konforlu ve geniş bir barınma alanı değil sosyal bir yaşam alanı sunulan Kasr-ı Arven 2 Kayseri projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Otopark
• Güvenlik
• Toplantı salonu
• Kiler
• Çocuk oyun parkı
• Yürüyüş alanları
• Fitness salonu yer alıyor.