Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kasrı Ala'da aile konseptli lüks yaşam alanları satışa sunuldu

Omran Holding tarafından Üsküdar’ın Çengelköy semtinde yükselen Kasrı Ala projesi bugün görücüye çıktı. Lansmanla birlikte projede resmi satışlar başladı.

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden bir tanesi olan üsküdar’a bağlı Çengelköy semtinde hayata kazandırılan Omran Holding imzalı Kasrı Ala projesinde satışlar bugün (10 Nisan 2018) start aldı.

Türkiye’de inşaat alanında büyüme kararı alan sektörün kaliteli ve güvenli yapılar inşa eden ismi Omran Holding’in konut ayağı Omran İnşaat tarafından hayata kazandırılan Kasrı Ala Çengelköy projesinde teslimler 2019 Ağustos ayında yapılacak. Aile yaşamını lüks yaşam standartları ile bir araya getiren Kasrı Ala projesinde 6 bin metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan Kasrı Ala projesi bugün sektör temsilcilerine, yatırımcılara ve basın mensuplarına tanıtıldı. 2019 Ağustos ayında konut teslimlerinin yapılması planlanan proje Omran İnşaat’ın ‘Kasrı Ala’ markasıyla hayata kazandıracağı projelerden biri olma özelliği taşıyor.

Omran İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmad Salehi, Kasr-ı Âlâ'nın basın tanıtımında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.

Salehi "Farklı ülkelerde inşaat, enerji gibi pek çok alanda faaliyetleri bulunan Omran Holding olarak Türkiye pazarında da büyüme kararı aldık. Omran Holding, mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2004 yılında Afganistan'da kuruldu. Altyapı, üstyapı, enerji, madencilik projelerindeki başarılı işlere imza atan şirket, 2010 yılında bünyesindeki diğer şirketlerle beraber holdingleşerek hali hazırda devam eden projelerinin yanı sıra pek çok ülkede 110’nun üzerinde projeyi tamamlayarak teslim etti. Şimdi de Türkiye'de projeler inşa etmek üzere faaliyetlere başladık" dedi.

Türkiye'deki inşaat faaliyetlerini yürütmek üzere kurulan Omran İnşaat hakkında bilgi veren Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram ise şunları söyledi:

"Türkiye'de büyüme kararı alan Omran Holding, inşaat faaliyetlerini yürütmek amacıyla Omran İnşaat'ı bünyesine kattı.Omran İnşaat; kentsel dönüşüm, lüks konut üretimi üzerine yoğunlaşmak üzere 2014 yılında Türkiye’de faaliyete başladı. Gerçekleştirdiği yüksek ihracat ile Türk malzemelerinin dünyada hakettiği değeri bulmasına yardımcı olmaya devam eden Omran İnşaat'ın Türkiye'de hayata geçirdiği ilk konsept projesi de 'Kasr-ı Âlâ' adıyla hayat buluyor. Bundan sonra bölgede bu sene başlayacağımız başka projelerimiz de olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve projelerimizde 'Kasr-ı' markasıyla büyüyeceğiz. 'Kasr-ı Âlâ', lüks ve konforlu bir yaşam sunan çok özellikli bir proje olarak hayata geçiyor. Bu proje yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıların dikkatini çekiyor. Diğer projelerimizi de aynı konseptte lüks yaşam alanları olarak inşa edeceğiz."

Butik bir proje olan Kasrı Ala az katlı mimarisi ile dikkat çekiyor. 200 milyon TL yatırım değeriyle sektöre kazandırılan projede 6 bin metrekare alan üzerinde 75 adet daire yer alıyor. 5 blok şeklinde tasarlanan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı ile bahçe dublekslerden oluşan daire seçeneklerinin büyüklükleri ise 80 ile 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Metrekare birim fiyatları 12 bin 500 TL’den start alan projede daire fiyatları ise 1 milyon TL’den başlangıç gösteriyor. Şirket bünyesinden ödeme imkanları sunulan proje banka kredisine uygun durumda.