Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kasrı Arven’de hemen teslim 4+1’ler 400 bin TL

Kınaş Yapı tarafından inşa edilen Kasrı Arven Kayseri projesinde yer alan 4+1 tipinde tasarlanmış konutlarda fiyatlar 400 bin TL’den başlıyor.

Kasrı Arven konut projesinde yer alan konutların tamamı 4+1 tipinde ve 195 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Konut teslimleri hemen yapılabilen projede yer alan konutlarda fiyatlar 400 bin TL’den başlıyor.

Kasrı Arven projesi Kınaş Yapı tarafından Kayseri’de hayata kazandırılıyor. Projede yer alan dairelerin tamamı 195 metrekare büyüklüğünde tasarlanmış 4+1 tipindeki dairelerden meydana geliyor. Kasrı Arven Kayseri’de konut fiyatları 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

3 blok şeklinde tasarlanan projede 140 adet konuta yer verildi. 3 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede konut fiyatları 400 bin TL’den başlayıp 600 bin TL’ye kadar yükseliyor. Sosyal donatıları, konumu ve nitelikli tasarımı ile dikkat çeken proje özellikle geniş yaşam alanları arayan kalabalık ailelere hitap ediyor. Konforlu ve geniş oturum alanları sunan proje yatırımcının da dikkatini çekiyor.

Kayseri Kocasinan’da Kınaş Yapı tarafından konumlandırılan projeden daire sahibi olmak isteyenler peşin ödeme ile konutlarının anahtarlarını hemen teslim alabiliyorlar. Tamamlanmış projede hemen teslim avantajı alıcıya sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.
Her katta 3 adet daireye yer verilen proje bulunduğu merkezi konumla dikkat çekmeyi başarıyor.

Modern çizgileriyle Kayseri Kocasinan’ın siluetine renk katan Kınaş Yapı Kasrı Arven konut projesi sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar ile hem keyifli hem de eğlenceli yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Kayseri Kocasinan’da hayat bulan Kasrı Arven projesinin sosyal olanakları ise şöyle sıralanıyor:

• Güvenlik
• Otopark
• Çocuk oyun alanları
• Fitness merkezi
• Basketbol sahası
• Kamelyalar
• Süs havuzu
• Yürüyüş alanları
• Yeşil alan yer alıyor.