Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Katy Perry’nin evi rekor fiyata satışta

Katy Perry Kaliforniya’daki evini satışa çıkardı. Amerikalı ünlü pop müzik yıldızı, özellikleri ile dikkat çeken malikanesi için 9.5 milyon dolar istiyor.

Amerikalı ünlü pop müzik yıldızı Katy Perry Kaliforniya’daki evini satışa çıkardı. Milliyet Gazetesi’nde yer alan habere göre; her ayrıntının düşünüldüğü evin fiyatı dudak uçuklatıyor. Perry, evi için 9.5 milyon dolar istiyor.

ÖZELLİKLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

1954 yılında inşa edilen malikane, özellikleri ile dikkat çekiyor. 4 yatak odası, 6 banyo bulunduğu malikanede araba garajı ise arka kısmında yer alıyor.

Dört ayrı yapıdan oluşan malikane; Akdeniz stili ana bina, misafirler için ayrılmış iki katlı bina, fitness için tasarlanmış ayrı bir bina ve güvenlik çalışanları için ayrılmış kulübeden meydana geliyor.

AMFİ TİYATROSU DA VAR

Ana binanın salonunda geniş bir şömine bulunuyor. Salonda yer alan koltukların seçiminde klasik, bej renkli tonlar tercih edilmiş. Bahçesinde yüzme havuzu, SPA ve fıskiye bulunan malikanenin yer aldığı arazinin etrafı meyve ağaçları ve amfi tiyatroyla çevrelenmiş.

ESKİ ROMA STİLİ BANYO

Malikanenin mutfağı krem renkli dolaplardan meydana geliyor. Ortasında ise uzun bir yemek masası yer alıyor.

Eski Roma stiliyle dekore edilen banyo, malikanenin en gösterişli bölümünü oluşturuyor. Birden fazla kapının yer aldığı banyoda küvetin bir ucunda şömine bulunuyor. Duvarı boydan boya kaplayan renkli bir tablo da banyoya sürreal bir ambiyans katıyor.

EGZOTİK VE YEŞİL BAHÇE

Katy Perry’nin malikanesinin spor odasında ihtiyaç duyulacak birçok malzeme düşünülmüş. Bir bölümünün camdan oluştuğu ve fitness aletlerinin yerleştirildiği odada bir adet televizyon ve vantilatör de bulunuyor.