Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kayaşehir Emlak Konut Evleri’nin Kule Residence’ı 413 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta

Emlak Konut kalitesiyle hayata kazandırılan Kayaşehir Emlak Konut Evleri’nin Kule Residence’ı 413 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

30 kat şeklinde yükselen Emlak Konut Kayaşehir Evleri projesinin Kule Residence’ında toplam 185 adet daireden 108’i yeni sahiplerine kavuştu. Satışa çıkarıldığı ilk andan itibaren yoğun bir talep alan Kayaşehir Emlak Konut Evleri Kule Residence’ta yer alan 185 adet dairenin 108’i satıldı ve geri kalan 77 adet dairenin satış süreci de TURYAP tarafından sürdürülüyor.

413 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede 26 adet 2+1, 51 adet 3+1’lerden meydana gelen toplam 77 dairenin fiyat aralığı şu şekilde:

  • 2+1 dairelerde 413 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 3+1 dairelerde ise 489 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Katlarında 5,6 veya 7 daire bulunan Kule bloğunda 3+1 ler 2 cepheli, 2+1ler tek cepheli olacak şekilde tasarlandı. Projede RESİDANCE'ın7. ve 16. katlarında büyük seyir terasları,5,6,11,14,20 ve 28. katlarında küçük seyir teraslarına yer veriliyor.

Hem kapalı hem de açık otopark hizmetleri sunulan Kule Residence bloğunda dairelere hizmet veren 3 adet asansör ve yük asansörü yer alıyor. Lüks özellikleri ile göz dolduran Kayaşehir Emlak Konut Evleri Kule Residence projesi yer aldığı konum itibariyle Kuzey Yakası Botanik Park’a en yakın blok olma özelliğini da taşıyor.

Metro, İETT toplu taşıma hatları gibi ana ulaşım araçlarının hemen yanı başında yükselen proje 789 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projenin yakınında hastane, çocuk hastanesi, psikiyatri hastanesi, kadın doğum hastanesi, 2 bin 680 adet yatak kapasitelik Sağlık Kenti gibi çok önemli sağlık kurumları yer alıyor. 3. Köprü ve 3. Havalimanı bağlantı yolunda yer alan projede metrekare büyüklükleri ise,

  • 2+1 dairelerde brüt 117 metrekare,

  • 3+1 dairelerde ise brüt 138 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor.

Metrekare birim fiyatlaırnın 3 bin TL’den başlangıç gösterdiği proje bölgedeki birçok projeye göre çok daha kazançlı ve karlı bir yatırım fırsatının kapılarını aralıyor. Ödeme kolaylıklarıyla da dikkatleri üzerine çeken Kayaşehir Emlak Konut Evleri Kule Residence bloğunda bir ay içinde yüzde 25 peşinat alındıktan sonra geri kalan bedel 3 ay içerisinde nakit olarak, defaten ya da konut kredisi kullanılarak tahsil edilebiliyor.

Hemen tapu devri ve konut teslimi avantajı sunan proje hakkında daha detaylı bilgi sahip olmak istiyorsanız Kule Residence TURYAP satış ofisini ziyaret edebilirsiniz.