Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kayaşehir Emlak Konutları yüzde 25 peşinatla sizleri bekliyor

Kayaşehir Emlak Konutları ön talep başvuruları 20 Mart tarihinde resmen başladı. Teslime hazır daireler 220 bin TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde satış yetkisi Turyap’a devredilen Emlak Konut Evleri, Kayaşehir’e taşınıyor.

Avrupa’nın en büyük botanik bahçesi ve şehir hastanesinin arasında bulunan Emlak Konut Başakşehir Evleri-Kayaşehir, 220 bin TL’den başlayan fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor. Proje kapsamındaki daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşuyor.

20 Mart tarihinde başlayan ön başvurular 15 Nisan’a kadar devam edecek. İstanbul Emlak Konut Başakşehir Evleri-Kayaşehir’de yüzde 25 peşinat karşılığında 15 Nisan-30 Nisan tarihleri arasında satışa çıkacak.

Turyap Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir; ön talep karşılığında satılan konutların maketten ve topraktan satılan projelere göre daha kazançlı olduğunu ifade etti. Özdemir sözlerine şu şekilde devam etti: “Kayaşehir bölgesinde metrekare satış değerlerinin 5 Bin TL seviyelerinde olduğu pazarda 3 Bin TL seviyelerinde ev alma avantajı sağlıyoruz. Daire brüt alanları ile net alanları karşılaştırıldığında metrekare kaybı yok denecek kadar az, alıcılar sadece kullanacakları alanlara bedel ödeyecekler. Tapular devre hazır olduğu için iş ortaklığı yaptığımız bankalardan Turyap’a özel kredi oranları ile bedelin %75’ine kadar konut kredisi kullanabilecekler’’ dedi.