Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kayaşehir ve Bahçekent’teki Emlak Konutları açık artırmaya çıkıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ait Emlak Konutları’nda bulunan daireler 8 Şubat Perşembe günü İstanbul’da açık artırma usulüyle satışa sunulacak.

İstanbul Avrupa Yakasının hızlı gelişen ilçelerinden Başakşehir’in markalı konut projelerinin yoğun olduğu iki bölgesi Kayaşehir ve Bahçekent bölgelerinde bir de İzmit Körfez kent 3. etapta bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Emlak Konutları’ndaki daireler 8 Şubat Perşembe günü Turyap organizatörlüğünde açık artırma usulü ile satılacak.

Radisson Blu Otel Şişli İstanbul adresinde Turyap açık artırma Salonu’nda gerçekleşecek açık artırmada 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler 163 bin TL’den başlayan muhammen bedellerle satışa sunulacak. 5 Bin TL'den başlayan teminatla açık artırmaya katılım mümkün, satış onayının ardından ise %25’i peşin, kalan miktar ise üç ay sonra nakden, defaten veya banka kredisi kullanarak ödenebilecek.

Müzayede yöntemiyle satış internetten de canlı yayında izlenebilecek. Katılımcılar müzayede de yer alan daireleri www.turyap.com.tr adresinden inceleyebilir ve konutları yerinde görmek için 444 2 780 numaralı hattan randevu alabilirler.

Katılımcılar açık artırma öncesi, TURYAP web sayfası üzerinden satışa sunulan gayrimenkullerle ilgili detaylı bilgilere erişebilirler. Müzayedeye katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin, şartnamelerde belirtilen banka hesabına teminat yatırmaları şart. İstanbul dışındaki alıcı adayları ise teminat yatırıp TURYAP web sayfasından üye olarak internetten eş zamanlı teklifte bulunabilme hakkına sahip olacaklar.