Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Kayseri Şehir Hastanesi’nde mutlu son için geri sayım başladı

Kayseri Şehir Hastanesi'nde geri sayım süreci başladı. Kayseri Şehir Hastanesi'nin mayıs ayı içerisinde hizmete girmesi bekleniyor.

Kayseri’de hayata kazandırılan Kayseri Şehir Hastanesi hizmete girmek için son aşamaya geldi. Hastanenin mayıs ayı içerisinde şehre kazandırılması ve hizmete açılması hedefleniyor. Mutlu sona gelinen Kayseri Şehir Hastanesi projesinde son hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Son dokunuşların yapıldığı hastane en kısa süre açılışını yaparak Kayseri halkına hizmet vermeye başlayacak. .

Şehir Hastanesi’nin hazırlık süreci ile ilgili önemli bilgiler veren Kayseri İl Sağlık Müdürü Benli ise kamu tarafı olarak taşınma programlarını tamamladıklarını kabul süreçleri tamamlandıktan sonra taşınabileceklerini söyledi.

HTEmlak’ta yer verilen haberden edinilen bilgilere göre, Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ve ekibi, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü, Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Sayit Çelebi ve ekibi ile Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Ramazan Benli ve ekibi, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik ve ekibi, YDA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, Türkiye Sağlık Direktörü Dr. Elif Sözer ve YDA yönetim ekibi birlikte Kayseri Şehir Hastanesi’nde denetimler yaptı.

Kayseri Şehir Hastanesi projesinde; laboratuvarlar, klinikler, yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler, hasta kayıt alanları gibi birçok temel birim yakında incelendi. Gerekli denetimler tamamlandı. Denetimi de tamamlanan hastane birimlerin de şimdi son dokunuşlar yapılıyor. Kayseri Şehir Hastanesi planlandığı üzere mayıs ayı içerisinde Kayseri halkına hizmet vermeye başlayacak.