Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kayseri Şehir Hastanesi’nde mutlu son için geri sayım başladı

Kayseri Şehir Hastanesi'nde geri sayım süreci başladı. Kayseri Şehir Hastanesi'nin mayıs ayı içerisinde hizmete girmesi bekleniyor.

Kayseri’de hayata kazandırılan Kayseri Şehir Hastanesi hizmete girmek için son aşamaya geldi. Hastanenin mayıs ayı içerisinde şehre kazandırılması ve hizmete açılması hedefleniyor. Mutlu sona gelinen Kayseri Şehir Hastanesi projesinde son hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Son dokunuşların yapıldığı hastane en kısa süre açılışını yaparak Kayseri halkına hizmet vermeye başlayacak. .

Şehir Hastanesi’nin hazırlık süreci ile ilgili önemli bilgiler veren Kayseri İl Sağlık Müdürü Benli ise kamu tarafı olarak taşınma programlarını tamamladıklarını kabul süreçleri tamamlandıktan sonra taşınabileceklerini söyledi.

HTEmlak’ta yer verilen haberden edinilen bilgilere göre, Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ve ekibi, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü, Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Sayit Çelebi ve ekibi ile Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Ramazan Benli ve ekibi, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik ve ekibi, YDA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, Türkiye Sağlık Direktörü Dr. Elif Sözer ve YDA yönetim ekibi birlikte Kayseri Şehir Hastanesi’nde denetimler yaptı.

Kayseri Şehir Hastanesi projesinde; laboratuvarlar, klinikler, yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler, hasta kayıt alanları gibi birçok temel birim yakında incelendi. Gerekli denetimler tamamlandı. Denetimi de tamamlanan hastane birimlerin de şimdi son dokunuşlar yapılıyor. Kayseri Şehir Hastanesi planlandığı üzere mayıs ayı içerisinde Kayseri halkına hizmet vermeye başlayacak.