Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Keleş Center Airport’ta ön talep dönemi başladı

Keleş İnşaat-Meşe İnşaat ortak girişimi tarafından hayata geçirilen Keleş Center Airport’ta ön talep dönemi başladı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nın yanı başında konumlandırılan projede kaliteli ve lüks detaylara sahip rezidansların yanı sıra prestijli ofis ve mağazalar da yer alıyor.

Altın aks olarak nitelendirilen Küçükçekmece E-5 hattının en yeni projesi Keleş Center Airport’u hayata geçiren Keleş İnşaat - Mese İnşaat Ortak Girişimi, projede lansman öncesi ön talep dönemini başlattı. İstanbul’un en değerli noktalarından E-5 Otoyolu’nun hemen bitişiğinde projelendirilen Keleş Center Airport’ta lüks detaylara sahip 500 rezidans, 220 ofis ve 50 adet mağaza yer alıyor.

E-5’in en değerli noktasında 450 Milyon TL’lik yatırım bedeli ile yükselen ve 150 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Keleş Center Airport projesinde inşa çalışmalarına başlandı.

Keleş: ‘’Altın aksa katma değeri yüksek bir proje kazandırıyoruz"

Bölgeye ayrıcalıklı bir proje kazandıracaklarını belirten Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş; ‘’İstanbul’un altın aksı olarak nitelendirilen Küçükçekmece E-5 Otoyolu’nun yanında prestijli bir projeye imza atıyoruz. Rezidans ve ticari alanlardan meydana gelen Keleş Center Airport projemizde yatırımcılara sunduğumuz en büyük ayrıcalık lokasyon. Tüm ulaşım ağlarının merkezinde katma değeri yüksek bir proje hayata geçiriyoruz. Projemiz Hava ulaşımı, Otobüs, Metrobüs, Tramvay, projelendirilen Metro ve Havaray gibi tüm toplu ulaşım araçlarının merkezinde konumlanıyor. Lansman öncesi döneme özel 1+1 dairelerimizi 360 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduk. Gelecek vadeden Keleş Center Airport projemiz, bölgesine ve yatırımcısına her geçen gün değer kazandıracak’’ dedi.

Lansman öncesi ayrıcalıklar

Modern mimarisi ile bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlanan Keleş Center Airport, lüks rezidansları ve ticari alanları ile emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

Konforlu yaşam için planlanan 500 rezidans daire ile 220 ofis ve 50 mağazanın bulunduğu Keleş Center Airport’ta lansman öncesi avantajlı fiyatlarla daire sahibi olunabiliyor.

Farklı seçeneklerde Residence dairelerin yer aldığı projede, en küçük daireler 360 bin TL’den başlarken, lüks detaylarla donatılan rezidans dairelerin büyüklüğü ise 64 ile 145 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

2+1 dairelerin 460 bin TL’den başladığı Keleş Center Airport’ta ayrıca 40 ay vadeli ödeme seçenekleri de yatırımcılara sunuluyor.

12.430 metrekarenin peyzaj alanına ayrıldığı Keleş Center Airport’ta; kapalı havuz, hamam, sauna ve fitnesstan oluşan 1.700 metrekare sosyal tesis bulunuyor. Projede ayrıca 3 katlı kapalı otoparka da yer veriliyor.

Tüm ulaşım ağlarının merkezinde yer alan proje

Toplamda 3 blok halinde inşa edilen proje, İstanbul’un en önemli ulaşım güzergahı olan E-5 karayoluna sıfır bir konumda yer alıyor. Ulaşım ağlarının merkezindeki lokasyonu ile İstanbul’un her yerine hızlı ulaşım imkânı sağlayan Keleş Center Airport, Metro ve Metrobüs’e çok yakın bir mesafede yükseliyor.

Atatürk Havalimanı, Fuar merkezi, Basın Ekspres yolu, 2. ve 3. Köprü bağlantı yollarının yanı sıra yapımı devam eden 3. Havalimanına da kolay ulaşım sağlanabilecek bir konumda inşa edilen proje, ayrıcalıklarıyla gayrimenkul yatırımcılarının gözde projeleri arasında gösteriliyor.

İnşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede teslimler Aralık 2019’da yapılacak.