Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Keleş Center Airport'ta yüzde 20 peşinatla 40 ay vade fırsatı

Gayrimenkul sektörünün en köklü isimlerinden Keleş İnşaat Keleş Center Airport projesiyle 40 ay vade farksız taksitle konut sahibi olma imkânı sunuyor.

Türkiye’deki gayrimenkul şirketlerinin en köklülerinden bir tanesi Keleş İnşaat ev sahibi yapan bir kampanya ile konut alıcısının karşısına çıkıyor. Keleş inşaat tarafından İstanbul Atatürk Havalimanı yakınında hayata kazandırılan Keleş Center Airport projesinde 40 ay şirket bünyesinden sağlanan finansmanla vadelendirme fırsatı sunuluyor. 40 ya vade farksız taksitle konut sahibi yapan kampanya ile sizler de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Keleş Center Airport’ta daire sahibi olmak isteyenler için çok özel bir kampanya başlatıldı. Projeden konut satın almak isteyenlere 40 ay şirket bünyesinden vade farksız taksitle ödeme planı sunuluyor. Kampanya dahilinde konut alıcıları yüzde 20’si peşinat olarak verilmek üzere, yüzde 20’si 36. Ayda ara ödeme şeklinde verilmek üzere, kalan yüzde 60’lık konut bedeli ise 40 ay boyunca şirket bünyesinde sağlanan finansmanla vade farksız taksitle ödemek üzere geliştirilen planla konut sahibi olabiliyorlar.

Ayrıcalıklı fırsatlar sunan Keleş İnşaat projesi Keleş Center Airport İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır konumda yer alıyor. Proje aynı zamanda; metro, metrobüs ve alternatif ulaşım olanaklarının merkezinde yer alan konumu ile hem yerli hem de yabancı yatırımcının yakın markajına girmeyi başardı.

Hem oturumcu açısından hem de yerli yabancı yatırımcı açısından avantajlı fırsatlar sunan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor.

450 milyon TL yatırım değeri ile sektöre kazandırılan Avrupa Yakası projelerinden Keleş Center Airport’ta 498 adet rezidans, 220 adet ofis ve 52 adet de mağazaya yer veriliyor.

Keleş Center Airport projesi karma konseptte tasarlandı. Projede yer alan konutların fiyatları ise 440 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.