Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Keleşoğlu, Feza Sitesi ile kentsel dönüşüme girdi

Keleşoğlu İnşaat tarafından İstanbul'un en lüks yaşam alanlarından Erenköy'de hayata geçirilen Feza Sitesi'nde daire fiyatları 990 bin TL'den başlıyor.

Keleşoğlu İnşaat'ın Kadıköy Erenköy'de 4 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ettiği Keleşoğlu Feza Sitesi, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçiriliyor. Toplamda 118 dairenin yer aldığı Keleşoğlu Feza Sitesi'nde alanları 89 metrekare ile 110 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

Ekim 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Feza Sitesi'nde içinde botanik bahçesinin de bulunduğu 3 bin 200 metrekarelik yeşil alan yer alıyor. E-5, Bağdat Caddesi ve sahile yürüyüş mesafesinde bulunan Feza Sitesi toplu taşımaya, okullara, alışveriş merkezleri ve hastanelere de oldukça yakın konumda yer alıyor.

İki bloktan meydana gelen projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor. Hem yatırımcılar hem de oturumcuların büyük ilgi gösterdiği projede çocuk oyun alanları ve kapalı otopark da yer alıyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.fezasitesi.com adresinden ulaşılabiliyor.