Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kemer Life'ta teslime 4 ay kaldı

Kök Yapı'nın Esenler'de inşa ettiği Kemer Life projesinde fiyatlar 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projenin teslimlerine Aralık ayında başlanması planlanıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla İstanbul'un en hızlı değerlenen noktalarından biri haline gelen Esenler'de 7 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Kemer Life projesinde toplam 88 konut bulunuyor. İki bloktan meydana gelen projede; alanları 79 metrekare ile 98 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Teslimlerine Aralık ayında başlanması planlanan Kemer Life projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 15 peşinatla vade farksız 24 ay taksit imkanı sunuluyor. Banka kredisiyle daire satın alınabilen projede; 2+1 daireler 500 bin TL ile 550 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 700 bin TL ile 750 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Metroya 5 dakikalık yürüme mesafesinde yükselen Kemer Life projesi Gaziosmanpaşa Medical Park'a 7 dakika, Medipol Hastanesi ve Forum İstanbul'a 5 dakika, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen proje hakkında ayrıntılı bilgiye www.kokyapiinsaat.com adresinden ya da 0212 431 0019 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.