Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kemerville basın mensuplarının karşısına çıkıyor

Gün İnşaat'ın Kemerburgaz'da hayata geçirdiği Kemerville projesi önümüzdeki günlerde basının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Projede satışlar henüz başlamadı.

İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Kemerburgaz'da hayata geçirilen Kemerville projesi 5 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. Toplamda 40 konutun yer alacağı proje 8 bloktan oluşacak. 21 Eylül'de düzenlenecek lansmanın ardından resmi satışlarına başlayacak olan Kemerville projesinde arazinin yarısından fazlası yeşil alan olarak ayrılıyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Kemerville projesinde daire fiyatları 400 bin dolar ile 700 bin dolar arasında değişiyor. Villa tipinde tasarlanmış az katlı bloklardan meydana gelen proje; 3. Havalimanı'na, Yavuz Sultan Selim KÖprüsü'ne ve Belgrad Ormanı'na 20 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. Tüm dairelerin bahçe ve teras dubleksi olarak tasarlandığı projede büyüklükleri 130 metrekare ile 184 metrekare arasında 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projeden Ekim ayı sonuna kadar daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş parkuru mevcut.