Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kent Deluxe Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yükseliyor

Kent İnşaat kalitesiyle Bursa’nın gözde ilçesi Nilüfer’de yükselen Kent Deluxe projesinde daire fiyatları 465 bin TL’den start alıyor.

Sektörün önde gelen isimlerinden Kent İnşaat kalitesi ve güvencesi ile Bursa’nın markalı konut projeleriyle sürekli gelişme gösteren ilçesi Nilüfer’de inşa edilen Kent Deluxe projesinde 15 katlı tek bir blok yer alıyor. Toplam 48 adet konuta yer verilen projede daire seçenekleri olarak sadece 3+1’ler sunuluyor.

Projede tüketicinin beğenisine sunulan 3+1 dairelerin fiyatları ise 465 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Anahtar teslimlerinin Haziran 2018 tarihinde yapılması hedeflenen Kent İnşaat projesi Kent Deluxe Nilüfer konut projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise brüt 165 metrekare net 136 metrekare şeklinde.

Kent İnşaat Kent Deluxe konut projesinde daire satın almak isteyenlere özel avantajlar sunuluyor. Kişiye özel ödeme imkanları sağlanan proje konut kredisi kullanılarak alım yapılmasına da uygun durumda. Karma konseptte tasarlanan konut ağırlık projede 2 adet ofise de yer veriliyor. Projede her katta 4 adet daire bulunuyor.

Teslimlerin Haziran 2018’de yapılması hedeflenen proje teslim edilmesi planlanan Kent Deluxe projesi Nilüfer’de Mithatpaşa Caddesi üzerinde konumlanıyor.

Kent Deluxe projesinde yer alan konutlarda dairelerde Franke marka ankastre, klima alt yapısı ve panjur standart olarak konut alıcılarının kullanımına sunuluyor.

Kent Deluxe Bursa projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Açık yüzme havuzu
• Güvenlik
• Otopark
• Çocuk oyun alanları
• Sauna
• Fitness merkezi
• Kafe
• Yürüyüş alanları yer alıyor.