Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kent Millet Konakları’nda 325 bin TL’den başlayan 3+1 daire seçenekleri sunuluyor

Bursa’nın popüler ilçesi Nilüfer’de konumlandırılan Kent Millet Konakları projesinde 325 bin TL'den başlayan fiyatlar sunuluyor.

Kent İnşaat güvencesiyle Bursa’nın gözde ilçeleri arasında yer alan Nilüfer’de konumlandırılan Kent Millet Konakları projesinde daire ve dükkân seçeneklerine yer veriliyor. Projede yer verilen konut seçeneklerinin büyüklükleri ise 150 metrekareden başlangıç göstererek 230 metrekareye kadar yükseliyor.

TESLİMLER TEMMUZ 2019’DA YAPILACAK!

Toplam 26 adet konuta yer verilen projede 3+1 kat planında tasarlanan daire seçenekleri bulunuyor. Kent İnşaat tarafından Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı 23 Nisan Mahallesi’nde yaşama kazandırılan Kent Millet Konakları projesinde daire teslimlerinin ise Temmuz 2019 tarihinden itibaren yapılması hedefleniyor.

Konut fiyatlarının 325 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede dükkân seçeneklerinin fiyatları ise 340 bin TL’den start alıyor. Projede 3+1 kat planında tasarlanan toplam 26 adet daire yer alıyor. Kent İnşaat Kent Millet Konakları projesi karma konsept ile yaşama geçiriliyor. Projedeki konutların büyüklükleri 150 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tüketicinin karşısına çıkıyor.

KENT MİLLET KONAKLARI GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

3+1 kat planında 325 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin karşısına çıkıyor.

ÖDEME PLANLARI

Kent Millet Konakları projesinden yüzde 50 peşinat ödemesi yapılarak konut satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise bankalardan konut kredisi alınarak tahsil edilebiliyor.

Banka kredisi ile konut alımlarına uygun olan projede en düşük konut bedeli 325 bin TL ve en düşük dükkân bedeli de 340 bin TL olarak belirlendi.

KENT MİLLET KONAKLARI SOSYAL OLANAKLAR

Kent İnşaat Kent Millet Konakları projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Çocuk oyun alanları
  • Güvenlik
  • Kameralı güvenlik
  • Açık otopark