Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

‘Kent Prestige’ projesindeki daireler 353 bin TL'den başlıyor

Kent Yapı imzası taşıyan Kent Prestige projesindeki daireler 353 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Kent Yapı imzası taşıyan Kent Prestige projesi yaklaşık 8 bin 300 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 7 blok halinde 80 daireden oluşan dairelerin tamamı 3+1 şeklinde dizayn edildi. Bu dairelerin büyüklüğü ise 136 ile 145 metrekare arasında değişiyor. Proje kapsamındaki tüm blokların alt katları işyerlerine tahsis edildi.

Kartepe Belediyesi tarafından Türkiye'de ilk defa bir Kent Merkezi oluşturuluyor. 378 hektar alan üzerine kurulan Kent Merkez’inde Kaymakamlık, Nüfus Müdürlüğü, Tapu Kadastro, Evlendirme Dairesi, sağlık ocağı, Milli Eğitim Müdürlüğü, Tarım ve Köy İşleri Müdürlüğü, ilköğretim ve lise, cami kapalı spor salonları, park ve bahçeler, alışveriş caddeleri yer alacak. Kurulması planlanan Kent Yapı Prestige projesi de tüm bu kurumlara 100 metre mesafede bulunuyor. Sosyal donatılar açısından büyük ayrıcalık taşıyan bu projedeki dairelerin minimum 1.500 TL’den kiracı bulması bekleniyor.

Kent Yapı Prestige projesi İzmit şehir merkezine 10 kilometre, Cengiz Topel Havalimanı'na 7 kilometre, Kartepe Kayak Merkezi'ne 25 kilometre, Sapanca Gölü'ne 20 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Kent Yapı Prestige projesinde daireler 353 bin TL ile 377 bin TL arasında satışa sunuldu.