Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kentin yeni gözdesi: Egepark Çanakkale

Karel İnşaat ve BECT Trend İnşaat işbirliğinde sektöre kazandırılan Çanakkale Egepark konut projesi Çanakkale merkezde yükselecek.

Emlak sektörünün en eski ve deneyimli firmalarından biri olan Karel İnşaat ve BECT Trend İnşaat projesinde fiyatlar ve ödeme planları belirlendi. Projede fiyatlar 140 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Hem manevi değeri hem de eşsiz doğasıyla büyük şehir alternatiflerinin başında gelen Çanakkale’nin merkezinde konumlandırılan Egepark projesi bölgede hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

İnşaat çalışmalarının tamamlanarak anahtar teslimlerinin Temmuz 2018’de gerçekleştirilmesi planlanan projede konut fiyatları 140 bin TL’den başlıyor. Fiyat listesinin ve ödeme planlarının belirlendiği proje 7 bin 600 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

3 blok şeklinde tasarlanan projede bin 200 tane konuta ve 11 adet ticari üniteye yer verildi. Karma konseptte hayata geçirilen projede yer alan daire tipleri ise 1+1 ve 2+1 formatında tasarlandı.

Güven ve saygı anlayışıyla yıllardır sektörde adından söz ettiren Karel İnşaat’ın BECT Trend ortaklığıyla hayata geçirdiği Ege Park projesi 1+1 daireler brüt 54-66 metrekare aralığında, 2+1 daireler brüt 106-119 metrekare aralığında tasarlandı.

Egepark Çanakkale projesinde yer alan dairelerin net metrekare alanları ise 1+1 dairelerde net 48-55 metrekare aralığında, 2+1 dairelerde ise net 90-103 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Egepark projesinde yer alan 1+1 tipinde tasarlanmış daireler 140 bin TL’den başlıyor. 2+1 daireler ise 235 bin TL’den satışa sunuluyor.

60 bin TL peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen projede geri kalan konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak tahsil edilebiliyor. 60 bin TL peşinatın ardından yapılması gereken taksitli ödeme ise anahtar teslimlerinde başlıyor.

Çanakkale merkezde İsmet Paşa Mahallesi’nde konumlandırılan proje merkezi konumunu ve sosyal imkanlarıyla dikkat çeken bir proje. Kısa sürede teslim ve sağladığı ödeme kolaylıkları ile uygun fiyatları sayesinde özellikle yeni konut sahip olmayı düşünen oturumcuları yakından ilgilendiriyor.

Çanakkale Egepark projesinde güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, restoran, yürüyüş alanları, çocuklar için oyun alanları, yeşil alanlar yer alıyor.