Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kentplus Yalova satışa çıkmak için gün sayıyor

Emay İnşaat'ın bir kamu iştiraki olan Emlak Proje Pazarlama desteği ve güvencesiyle Yalova'da hayata geçirdiği Kentplus Yalova projesinin satışlarına yakında başlanacak.

Yalova'nın Armutlu ilçesinde 383 bin 500 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilecek olan Kentplus Yalova projesinde satışlara önümüzdeki günlerde başlanacak. Karma kullanıma yönelik tasarlanan projede konut ve devremülk, 5 yıldızlı üç termal otel, okul, cami, hastane, konferans ve balo salonu yer alacak.

Toplamda 1001 konutun yer alacağı proejde alanları 102 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Ön talep toplama çalışmalarına devam edilen Kentplus Yalova projesinde ödeme planları ve fiyatlar henüz belli değil.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje ormanı, gölü, denizi ve termal kaplıcaları bir araya getirmesiyle konut yatırımcılarının gözdesi haline geliyor. Yalova'da dört mevsim bir hayat sunan projenin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, güneşlenme terası ve yürüyüş parkurları bulunuyor.